KONST / Litografier / Litografi 13746568
nr 1374 6568
Litografi
Paul Falconer Poole (1807-1879), Vandrande kvinna med barn. Signerad. Motivet: 40x33 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:54:16
350 kr